گواهی‌نامه‌ها | جیبرس

گواهینامه‌های جیبرس

DaneshBonyan Jibres

از نخستین روزهای شروع کار، ما بر روی لبه فناوری ایستاده‌ایم و مطابق آخرین روش‌های علمی تکنولوژی‌های پیشگام خلق می‌کنیم. پس از بررسی محصولات و سرویس‌های ما توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، در نهایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران، دانش بنیان بودن شرکت روزاندیش کویرپیما را به‌صورت رسمی از تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ تایید کرد.

جیبرس توسط تیمی از نخبگان و مهندسان و متخصصان ایرانی ساخته شده است. ما جیبرس را ساخته‌ایم تا به‌سهم خود ایران را بسازیم. مهم‌ترین ویژگی اعضای تیم جیبرس، مهارت آن‌هاست.

فعالیت جیبرس تحت عنوان شرکت روز اندیش کویر پیما با مسئولیت محدود در ایران انجام می‌شود. شرکت روزاندیش کویرپیما از تاریخ ۱۷ تیرماه ۱۳۹۶ به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور درآمده است. مجوز فعالیت شرکت با شماره نظام صنفی رایانه ای ۲۵۰۱۰۱۳۹ طبق قانون حمایت از پدید آوردندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای مصوب ۴/۱۰/۱۳۷۹ مجلس شورای اسلامی و آئین‌نامه اجرایی شماره ۲۱۱۸۵ ت ۲۶۰۸۹ هـ مورخه ۲۴/۴/۱۳۸۳ مصوب دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده است.

نماد اعتماد الکترونیکی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می‌شود از تاریخ ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۷ توسط جیبرس اخذ شده است تا علاوه‌بر مجوز فعالیت، منجر به افزایش اعتماد مخاطبان جیبرس برای پرداخت‌های اینترنتی گردد.

صلاحیت فعالیت جیبرس از تاریخ ۹ آذرماه ۱۳۹۸ توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران احراز شده است. این مجوز فعالیت با کد شامد 1-2-709257-65-0-6 برای جیبرس به ثبت رسیده است و بدین ترتیب لوگوی طلایی رسانه برخط به جیبرس اعطا شده است.